Ogłoszenia
22-04-2018 04:49

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 22.04.2018 r.

 

1.    Trwa malowanie wnętrza kościoła. Pozostały jeszcze do wykonania prace w prezbiterium i na chórze. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy umożliwili przeprowadzenie tego remontu.

2.    Dzieci pierwszokomunijne prosimy o przyjście na naukę pieśni w środę 25 kwietnia do sali parafialnej o godz. 18:45.

3.    Rodzice dzieci pierwszokomunijnych umówili się na sprzątanie kościoła za tydzień w poniedziałek 30 kwietnia.

4.    W czwartek podczas Mszy św. o godz. 18:00 będziemy modlić się za naszych bliskich pracujących za granicą. Kartki z ich nazwiskami prosimy wrzucać do skarbony.

5.    W przyszłą niedzielę 29.04. chcemy wraz z młodzieżą zorganizować Drogę Światła, analogiczną do Drogi krzyżowej. Wyruszy ona z kościoła po zakończeniu ostatniej mszy świętej ok. 20:45 i zakończy się po przebyciu 14 stacji w parafii św. Krzyża na Górczynie. Zapraszamy wszystkich do dzielenia się wielkanocną radością z mieszkańcami naszej dzielnicy.

6.    W sobotę 5 maja ministranci z rodzinami wyjeżdżają z księdzem Marcinem na wycieczkę do Świebodzina i do Niemiec. Mogą zapisać się także dzieci ze scholi i chętni parafianie. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.  

7.    W sobotę 2 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie młodych na Lednicy. Chętnych do wspólnego wyjazdu młodych naszej parafii prosimy o kontakt z ks. Marcinem.

8.    Przy wyjściu z kościoła można pobierać ze stojaka bezpłatne egzemplarze periodyku „Głos Caritas”. Dokumentuje on bieżącą pracę „Caritas” w naszej Archidiecezji. Prosimy się z nim zapoznać.

9.    W tym tygodniu przypada:

·      w poniedziałek uroczystość świętego Wojciecha – głównego Patrona Polski

·      w środę święto św. Marka Ewangelisty. 

10.W minionym tygodniu zmarli: śp. Tadeusz Strugała z ul. Wrońskiego, śp. Wojciech Bielecki z ul. Jarochowskiego i śp. Eugenia Nowacka z ul. Głogowskiej.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!