Ogłoszenia
18-06-2018 20:53

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

11 NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.06.2018 r.

 

1.    Przypominamy, że uroczystości 1050 – lecia biskupstwa poznańskiego – pierwszego w Polsce - odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę 22, 23 i 24 czerwca. W obu gablotach umieściliśmy program tych uroczystości. Prosimy się z nim zapoznać i znaleźć odpowiednią dla siebie propozycję.

 

2.    Dzisiaj gościmy księdza Tomasza Błaszczyka ze zgromadzenia księży filipinów, który od kilku lat pracuje duszpastersko na Ukrainie. Ksiądz Tomasz dzieli się z nami swymi doświadczeniami, a po Mszy św. będzie zbierać przed kościołem ofiary na wakacje dla dzieci ukraińskich.

 

3.    We wtorek 19 czerwca w sali dużej domu parafialnego o godz. 17:00 odbędzie się prelekcja urologa p. Michalaka. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.

4.    We wtorek także o godz. 18:30 spotkanie dla pielgrzymów udających się w lipcu do Ziemi Świętej.

5.    W środę odbędą się zbiórki ministrantów: młodszych oraz kandydatów na ministrantów zapraszamy o godz. 17:00, a starszych i seniorów o godz. 19:00.

 

6.    Msze św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej 69 i tamtejszego gimnazjum odprawimy w czwartek 21 czerwca w godzinach przedpołudniowych w dwu grupach: osobno dla klas I – IV oraz dla klas V – VII i gimnazjum. Szczegóły podadzą uczniom w szkole wychowawcy i katecheci.

 

7.    W minionym tygodniu zmarli: śp. Irena Kaniasta z ul. Arciszewskiego, śp. Zygmunt Waligórski z ul. Rogalińskiego, śp. Irena Palusińska z ul. Hetmańskiej i śp. Edward Obst z ul. Kuźniczej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!